|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Design Type: | Traditional Massager |
| Application: | Home, Office |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Model: | 703 |
|
Material :
|
leathaire fabrics |
| Working time: | 15 minutes |
| Rated voltage: | 12V |
| Rated power: | 36W |
| N.W/G.W: | 12.3kg/15.5kg |






















