New 4D Shiatsu Airbag Calf Foot Full Body Price with Heat Massage Chair
|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
Product Details
| Customization: | Available |
|---|---|
| Design Type: | Traditional Massager |
| Application: | Home, Office |
Diamond Member Since 2024
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
Importers and Exporters
The supplier has import and export rights
Sign In to see all verified strength labels (13)
Find Similar Products
Basic Info.
- Model NO.
- RF-Q2
- Type
- Electric Chair Massager
- Style
- Luxury
- Certificate
- CE, RoHS
- Color
- Red, Customization
- Sample
- Available
- Delivery Date
- 20-25 Days
- Transport Package
- Carton
- Specification
- 90* 71* 107cm
- Trademark
- Reifun
- Origin
- China
- HS Code
- 90191010
- Production Capacity
- 100, 000PCS/Year
Product Description
This is our portable and cost-effective model, mainly for quantity order. It's with an simple appearance, It is your best choice for leisure and relaxation.
Main features:
1.Neck 4pcs massage balls forward and reverse kneading.
2.Back and waist 18pcs massage balls forward and reverse kneading.
3.Hip vibration massage.
4.Leg vibration massage.
5.Speed adjustable.
6.15 min timing.
7.Back and legs 165 degrees adjustable.
8.Portable and convenient.


















Main features:
1.Neck 4pcs massage balls forward and reverse kneading.
2.Back and waist 18pcs massage balls forward and reverse kneading.
3.Hip vibration massage.
4.Leg vibration massage.
5.Speed adjustable.
6.15 min timing.
7.Back and legs 165 degrees adjustable.
8.Portable and convenient.
| Model: | RF-Q2 |
|
Material :
|
PU leather |
| Working time: | 15/20/25/30 minutes |
| Rated voltage: | 110~240V |
| Rated power: | 80W |
| N.W/G.W: | 30kg/35kg |
| Packing size: | 100*71*61cm |
| 40HQ: | 144PCS |


















Send your message to this supplier
People who viewed this also viewed
Find Similar Products By Category
- Supplier Homepage
- Products
- Massage chair
- Portable Massage Chair
- New 4D Shiatsu Airbag Calf Foot Full Body Price with Heat Massage Chair
Related Categories
Hot Searches
More